You are here:

Hakkımızda

Dco Lojistik

Tam kapsamlı kaliteli lojistik hizmetler sunuyoruz.

 DCO Lojistik olarak, 2020 tarihinde İstanbul’da faaliyete başladık. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ve müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda, bugün Türkiye’nin tüm limanlarında servis sağlamaktayız
  Çekici filomuz ile tüm hatlarla gerçekleştirilen yüklemelerin kapıdan kapıya taşımasının yanı sıra, proje taşımacılığı, depoculuk ve lashing hizmetleri, parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılığı ve lowbed taşımacılığı alanlarında da hizmet vermekteyiz.
  Dünya ticaretinin gittikçe birbirine bağımlı hale geldiği günümüzde, her türlü lojistik hizmet ihtiyacını karşılamaya yönelik alt yapı çalışmalarımız ve tam anlamıyla bir lojistik hizmet verme çabasıyla yatırım planlamalarımız devam etmektedir.
 Kalite yönetim politikamız kapsamında aşağıdaki tutumları benimseyerek Ticari süreçlerimizi yönetiriz :
– Kurumsal kimliğe bağlı hareket etmek.
– Etik değerlere saygılı bir duruş sağlamak.
– Hizmetlerimizle ilintili yasa ve mevzuatlara uygun hareket etmek.
– Müşteri memnuniyeti odaklı ve sürdürülebilir hizmet sunmak.
– Sektörel yenilik ve gelişmeleri takip etmek.
tr034

Hizmet Sağladığımız Limanlar

Türkiye'nin her limanına hizmet vermekteyiz.

Neden bizi Seçmelisiniz?

Tedarik zincirinizde güçlü bir halka olmaya adayız.

GÜVENİLİRLİK

Ürünlerinizi Türk Ticaret Kanunu kapsamında sigortalı olarak taşıyoruz. Operasyon onayından, son teslim anına kadar öngörülebilir, etkin planlama ile konforu yaşayın.

MALİYET VERİMLİLİĞİ

Maliyet etkinliğinin ana pazarlarınıza girişteki öneminin farkındayız. Bu farkındalıkla ürettiğimiz ekonomik çözümleri değerlendirin.

ORTAKLIK

Taşımalarınıza dair gereksinimlerinizi uçtan uça planlayarak, size ürününüzün tüm yolculuğunda çözüm ortaklığı sunuyoruz.

ETKİN VERİ AKIŞI

Gerçek zamanlı bilgilerin, veri şeffaflığının ve dinamik karar alma mekanizmasının süreçlerinize olumlu etkisini deneyimleyin.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Çözüm odaklı hizmet anlayışımızın, sektör deneyimimizin kararlarınızda size rehberlik etmesine izin verin.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Etik değerlere saygılı, yasa ve mevzuatlara uygun, müşteri memnuniyeti odaklı, sürdürülebilir hizmet anlayışımızla süreçlerinizde bize yer verin.

Referanslarımız

Çalıştığımız Firmalar