You are here:

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

İşletmeniz için akıllı lojistik çözümler

Yurtiçi Kara Nakliye

Her türdeki ticari ürünlerinizi kara yolu vasıtası ile güvenli ve zamanında varış noktasına ulaştırıyoruz.

Yurtdışı Kara Nakliye

DCO Lojistik olarak Avrupa, Orta Doğu, C.I.S. ülkeleriyle yapılan ticarette güçlü iş ortaklarımız ile komple ve parsiyel operasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Forwarding

FCL (Full Container Loaded) / LCL (Less Container loaded) konteyner taşımalarınız ya da dökme (açık yük) taşımalarınızı çeşitli lojistik kanallar ile çıkış noktasından varış noktasına kadar zamanında ve güvenle taşıyoruz. Bu süreçte sizlere, doğru ve düzenli bilgi akışı ile lojistik partnerlik öneriyoruz.

Depolama

Müşterilerimize sunduğumuz uygun maliyetli ve ihtiyaca uygun çözümler arasında çok kullanıcılı açık/kapalı depolar da bulunmaktadır. Ürüne ve sektöre özel gereklilikleri dikkate alarak ihtiyaca uygun özel depolama konseptleri geliştiriyoruz.

Proje Taşımacılığı

Kara, deniz veya hava yoluyla hareket edebilen büyük, hassas ve değerli ürünlerinizin, doğru zamanlama ve yüksek iş güvenliği prensipleriyle taşınması sürecinde sizlere hizmet vermeye hazırız.

Frigo Taşımacılığı

Soğutma ve ısıtma sistemleri ile donatılmış, fiber kasalı araçlarla, iklim kontrollü soğuk zincir taşımacılığı alanında hizmet veriyoruz.

Lashing

DCO Lojistik olarak Uluslararası standartlara uygun yük sabitleme, brandalama, shrink paketleme, sandıklama…gibi çeşitli alanlarda lashing hizmeti vermekteyiz. Lashing işlemlerimiz, konusunda uzman ekiplerce, sertifikalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Referanslarımız

Çalıştığımız Firmalar